fbpx
';

Izolacja akustyczna w ofercie firmy FocusRoom

Izolacja akustyczna w ofercie firmy FocusRoom

Wykonujemy kompleksowo izolacje przed hałasem następujących rodzajów pomieszczeń:

  • izolacje akustyczne mieszkań przed hałasem od sąsiadów,
  • izolacje przed hałasem pomiędzy dwoma sąsiadującymi ze sobą pomieszczeniami,
  • wyciszenia domów i mieszkań przed hałasem od ulicy, z zewnątrz,
  • wyciszenia restauracji, klubów, zakładów produkcyjnych, biur i generalnie miejsc pracy,
  • projektowanie i wykonywanie pomieszczeń tajnych, sal antypodsłuchowych, zabezpieczonych przed podsłuchem z zewnątrz, i tych przestrzeni gdzie ważna jest dyskrecja,
  • odizolowywanie pomieszczeń specjalnego przeznaczenia, np kino domowe, sale odsłuchowe, do odsłuchu audio, sale muzyczne, studia nagraniowe, sale audytoryjne, sale gamingowe, do gry na konsoli lub PC i wszelkie pomieszczenia, gdzie ważna jest cisza i w których nie chcemy aby hałas przedostawał się na zewnątrz tych pomieszczeń,
  • kompleksowe przygotowywanie mieszkań pod wynajem lub pod sprzedaż.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie wyciszaniem, wygłuszaniem ścian, stropów, posadzek, a także kompleksowo projektowaniem i wykonywaniem izolacji akustycznej wszystkich przestrzeni i pomieszczeń bez względu na ich funkcje. Zdajemy sobie sprawę z tego jak cenny jest komfort ciszy.

Nasze izolacje akustyczne zabudowujemy płytą gips-kartonową więc po naszej pracy ściany czy stropy wyglądają zawsze jak przed montażem.

Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w akustyce budowlanej w wibroizolacji, a także w projektowaniu wnętrz z uwzględnieniem odpowiedniej akustyki. Korzystamy z materiałów atestowanych, przyjaznych dla środowiska, głównie polskich producentów, a więc i niedrogich.

Zapraszamy do współpracy firmy bądź inwestorów indywidualnych.

Zespół FOCUSROOM

Admin

Leave a reply