fbpx
';

Większy komfort pracy to większa kreatywność – poprawa akustyki w biurze lub na uczelni.

Większy komfort pracy to większa kreatywność – poprawa akustyki w biurze lub na uczelni.

Nie od dziś wiadomo, że pracownik, który jest niezadowolony z warunków pracy, to pracownik mniej wydajny. Właśnie dlatego stworzenie przyjaznego otoczenia poprzez poprawę warunków akustycznych powinno być celem każdego przedsiębiorstwa. Ta zasada dotyczy również uczelni. Poprawa akustyki pomieszczeń

Komfort w miejscu pracy – dlaczego to takie ważne?

Niezależnie od tego czy ktoś pracuje w biurze, czy dopiero zdobywa wiedzę na uczelni, każdy potrzebuje właściwych warunków, aby móc prawidłowo funkcjonować i myśleć. Wysiłek umysłowy potrafi zmęczyć niekiedy bardziej niż fizyczny. Ludzki mózg też potrzebuje odpoczynku! A może warto zadbać o to, aby się nie przemęczał? Jak to zrobić? I dlaczego to takie ważne?

Całe szczęście, coraz większe grono pracodawców, architektów i deweloperów, zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo odpowiednie warunki w miejscu pracy czy szkole potrafią wpływać na kreatywność i wydolność ludzkiego mózgu! Coraz częściej zwracają oni uwagę na standard i wyposażenie biura. Wielu z nich za punkt honoru uznaje jasne, przestrzenne pomieszczenia, wygodne meble, czy osobne miejsce na posiłek. O co, oprócz poprawy akustyki, warto jeszcze zadbać?

Jak stworzyć odpowiednie środowisko pracy?

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki to nie tylko jasny i cichy pokój. Tak naprawdę do poprawy warunków akustycznych liczy się wiele czynników, a projektanci i deweloperzy mają niełatwe zadanie. Znaczenie ma też:

adaptacja akustyczna pomieszczeń (poprawa akustyki);

odpowiedni przepływ powietrza;

kolorystyka;

ergonomiczny układ dekoracji i mebli funkcjonalnych.

Wszystko to może znacząco wpływać na poprawę warunków akustycznych w miejscach pracy, a tym samym na osiągane przez uczniów i pracowników wyniki.

W naszych realizacjach wykorzystujemy zarówno produkty do adaptacji akustycznej i izolacji przed hałasem, powstałe w naszej pracowni. Jak również produkty z rynku oraz ich równoważne acz tańsze zamienniki. W ostatnim czasie coraz częściej sięgamy też po produkty EKO tzn. takie, które zostały wykonane z materiałów wtórnych, np absorbery akustyczne z prasowanej wełny poliestrowej PET, wykonane z przetworzonych butelek plastikowych.

Pianki akustyczne Warszawa, panele akustyczne drewniane, adaptacja akustyczna kompleksowo. Pianki akustyczne do szkoły, panele akustyczne na ścianę, pomiary akustyczne kompleksowo, Poprawa akustyki, Profesjonalne wyciszanie pomieszczeń. Wyciszanie sal konferencyjnych, poprawa akustyki biur, panele akustyczne do biur, sześciokąty, hexagony. Płyty wygłuszające, panele akustyczne białe, panele akustyczne perforowane. Panele dźwiękochłonne na ściany i sufit, redukcja hałasu, wyciszenia akustyczne, sufity akustyczne, ściany akustyczne.

admin